Na stronie internetowej (a niebawem w wydaniu papierowym) periodyku “Nauka i Biznes” pojawiły się informacje o działalności Katedry i zakładów Wydziału (a więc, m.in. o działalności Zespołu OPZ).

Zapraszamy do lektury:
artykułu zatytułowanego “Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, działalność Katedry i Zakładów“;
wywiadu z dr hab. inż. Andrzejem Kuligiem, prof. PW, zatytułowanego “Studia i badania naukowe na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej“.
W wywiadzie tym dowiemy się m.in. o historii Wydziału, jego misji, strategii, atutach, osiągnięciach i realizowanych kierunkach. Poznamy odpowiedź na pytanie, w czym przejawia się unikatowość Wydziału oraz na czym polega jego interdyscyplinarność. Nie zabraknie tu również wzmianek o tym, dlaczego warto wybrać studia na WIBHIiŚ oraz jak realizowana jest współpraca na styku nauka-gospodarka-przemysł-biznes.

Categories: Ciekawostki